Hidromas, küresel arenada öncü bir firma olarak ana hidrolik kit bileşenlerini kendi tesislerinde üretmektedir. Bu bileşenler arasında hidrolik ve teleskopik silindirler, hidrolik pompalar, hidrolik ve pnömatik valfler, yağ tankları ve PTO’lar bulunmaktadır. Müşterilerimize en uygun ürünleri kapsamlı bir şekilde bir araya getirerek sunuyor ve kolay montaj seçenekleri ile destekliyoruz. Hidromas’ın benzersiz üretim yetenekleri ve kalite odaklı yaklaşımı, her bir hidrolik kitin güvenilirliğini ve mükemmel performansını garanti ediyoruz.

TREYLER HİDROLİK KİTİ

İhtiyaca özel çözümler sunan Hidromas treyler kitleri, farklı gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmıştır. Örnek treyler kitlerinin yer aldığı tablo ile aracınıza uygun seçenekleri inceleyebilirsiniz. Size özel çözümler ve daha fazla bilgi için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

KAMYON HİDROLİK KİTİ

Kamyon tipi kitlerimiz, yüksek performans ve dayanıklılıkla üretilmiştir. Standart kamyon kitlerinin örneklerini içeren tablo ile uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Aracınıza en uygun çözümler için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

ALTTAN KALDIRMA HİDROLİK KİTİ

Hidromas alttan kaldırma kitleri, güçlü ve işlevsel tasarımıyla öne çıkar. Farklı alttan kaldırma tipi kitlerin örneklerini içeren tablo ile ihtiyacınıza uygun çözümleri gözden geçirebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve kişiselleştirilmiş öneriler için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Filtrele

Ürün Tipi -

Silindir
Pompa
Hidrolik Valf
Hidrolik Kit
Yağ Tankı
PTO

Gövde Çapı -

Kapı Çapı -

GE 50 (Ø50)
GE 60 (Ø60)

Boy -

Litre info Litre Bilgiler dm³ ölçüsündedir. -