Bu web sitesini ziyaret eden müşterilerimiz/kullanıcılar, aşağıda belirtilen kullanım koşullarını, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

Sitenin Mülkiyeti;

Site Sahibi: Galipoğlu Hidromas Hidrolik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Adresi: Büyük Kayacık Mahallesi Konya Organize Sanayi Bölgesi 3 Nolu Sokak No.:1A Selçuklu/Konya

Telefon Numarası : +90 332 239 08 52 Fax Numarası: +90 332 239 08 51

E-Posta Adresi: hidromas@hidromas.com

KEP Adresi: galipogluhidromas@hs01.kep.tr

Mersis No.: 0388008097100015

Web Sitesi: www.hidromas.com

İş bu Kullanım Hüküm ve Koşulları (“Kullanım Şartları”),  www.hidromas.com adresinde bulunan Galipoğlu Hidromas web sitesi ve dünya genelindeki Galipoğlu Hidromas (hep birlikte “Site”) dahil olmak üzere Galipoğlu Hidromas, iştiraklerinin ve bağlı kuruluşlarının  www.hidromas.com adresiyle bağlantılı, ilgili tüm siteleri için geçerlidir. Site, (“Galipoğlu Hidromas”) ve lisans verenlerinin mülkiyetidir. BU WEB SİTESİNİ (“SİTE”) ZİYARET EDEREK VE KULLANARAK, AŞAĞIDAKİ KULLANIM ŞARTLARINI (“ŞARTLAR”) OKUDUĞUNUZU, ANLADIĞINIZI VE KABUL ETTİĞİNİZİ BEYAN ETMİŞ SAYILIRSINIZ. BU ŞARTLAR, SİTEYE HER ERİŞİMİNİZDE VE HER KULLANIMINIZDA GEÇERLİDİR. BU ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEYİ KULLANMAMALISINIZ.

Galipoğlu Hidromas, tamamen kendi iradesine bağlı olarak, iş bu Kullanım Şartlarının belirli kısımlarını dilediği zaman değiştirme, onarma, ekleme veya kaldırma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılıp yapılmadığını görmek üzere bu Kullanım Şartlarını düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Değişiklikler yayınlandıktan sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz durumunda değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılır. Bu Kullanım Şartlarına uyum sağladığınız sürece Galipoğlu Hidromas, Siteye girmeniz ve Siteyi kullanmanız için size kişisel, münhasır olmayan, devredilemez, sınırlı bir ayrıcalık tanımaktadır.

Bu web sitesinde bulunan tüm materyallerin telif hakları Galipoğlu Hidromas’a aittir. Galipoğlu Hidromas’ın yazılı izni olmaksızın, sadece kişisel bilgi edinme amacıyla, herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmaksızın kullanılabilir, indirilebilir, kopyalanabilir ve yazdırılabilir.

Bu sitedeki tüm bilgiler, tablolar, raporlar, finansal bilgiler, grafikler, video, ses, tasarımlar, programlar ve linkler sadece kullanıcıya bilgi sağlamak amacıyla sunulmuştur. Kullanıcılar, bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilirler. Aksi belirtilmedikçe, site içeriğindeki hiçbir doküman, sayfa, metin, resim, logo, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar, Galipoğlu Hidromas’ın yazılı izni olmaksızın ticari amaçla veya ticari olmayan herhangi bir şekilde kopyalanamaz, taşınamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz veya kullanılamaz.

Bağlantılar;

Bu web sitesi, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Söz konusu Bağlantılı Siteler yalnızca ziyaretçilerimize kolaylık sağlamak amacıyla sunulmuştur. www.hidromas.com, bu web sitelerinin içeriği veya işleyişi hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu sitelerin gizlilik politikaları veya veri koruma uygulamaları hakkında herhangi bir garanti verilmez. Bu bağlantıları kullanmadan önce, her bir web sitesinin gizlilik politikasını dikkatlice incelemeniz önerilir.

Güncelleme;

www.hidromas.com, site içeriğini ve kullanım koşullarını önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı veya siteye giriş ile bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız.

Hesap, Parolalar ve Güvenlik;

Site üzerinde veya site aracılığıyla sunulan belirli özellik veya hizmetler için bir hesap açmanız gerekebilir (Kullanıcı Kimliği ve parolası oluşturma dahil). Hesabınıza ilişkin bilgilerin gizliliğinin korunmasından ve bu bilgileri güvende ve gizli tutmamanızın sonucu olarak hesabınızda gerçekleşen her türlü işlemden tamamen siz sorumlu olursunuz. Galipoğlu Hidromas hesabınızın veya parolanızın yetkisiz kullanımından ya da diğer güvenlik ihlallerinden hemen haberdar edeceğinizi kabul edersiniz. Hesap bilgilerinizi güvende ve gizli tutmamanızın sonucu olarak kullanıcı kimliğinizin, parolanızın veya hesabınızın başka birisi tarafından kullanılması nedeniyle, Galipoğlu Hidromas veya sitenin diğer kullanıcı veya ziyaretçilerinin maruz kalabileceği kayıplardan siz sorumlu tutulabilirsiniz.

Başka bir kişinin kullanıcı kimliğini, parolasını veya hesabını, ilgili Kullanıcı Kimliği, parola veya hesap sahibinin açık izni ve rızası alınmadan hiçbir zaman kullanamazsınız. Galipoğlu Hidromas, bu yükümlülüklere uymamanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu tutulamaz.

Yasal Açıklamalar;

GALİPOĞLU HİDROMAS VE İŞTİRAKLERİ, sitenin veya sitenin herhangi bir içeriği, hizmeti ya da özelliğinin hatasız veya kesintisiz olacağını ya da herhangi bir kusurun düzeltileceğini veya site kullanımınızın belirli sonuçları olacağını garanti etmez. Site ve içerikler “olduğu gibi” ve “kullanıldığı gibi” sunulur. Sitede sunulan tüm bilgiler bildirilmeksizin değiştirilebilir. Galipoğlu Hidromas ve iştirakleri, siteden indirilen herhangi bir dosyanın veya başka verilerin virüs, kontaminasyon (kirlilik) ya da tahrip edici özellikler barındırmayacağını garanti edemez. Galipoğlu Hidromas, açık veya zımni tüm garantilerden feragat eder. Doğruluk, ihlal etmeme, ticari elverişlilik ve özel bir amaca uygunluk garantisi ve/veya Galipoğlu Hidromas hizmetlerini kullanmanızla bağlantılı ya da ilgili olarak yapılan üçüncü taraf işlemlerinden, bunların eksikliklerden ve uygulamalarından doğabilecek her tür sorumluluktan feragat eder. Siteyi ve bağlantılı siteleri kullanımınıza ilişkin tüm sorumluluk siz değerli ziyaretçilerimize/müşterilerimize aittir. Site veya herhangi bir içerik ile ilgili memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda Galipoğlu Hidromas ve iştiraklerine karşı yasal tek çözüm yolunuz site veya veri kullanımınızı durdurmaktır. Bu sınırlama, taraflar arasındaki anlaşmanın bir parçasıdır.

Yukarıdaki yasal açıklamalar, herhangi bir ifa etmeme, hata, ihmal, kesinti, silme, arıza, çalışma veya aktarımda gecikme, bilgisayar virüsü, iletişim hattı arızası, hırsızlık, imha veya yetkisiz erişim, değişiklik veya kullanım (sözleşmenin ihlali niteliğinde olsun veya olmasın), haksız fiil, ihmal veya başka herhangi bir dava nedeninden kaynaklanan tüm hasar, sorumluluk veya yaralanmalar için geçerlidir.

Galipoğlu Hidromas, istediği zaman ve bildirimde bulunmaksızın şunları yapma hakkını saklı tutar:

  1. Herhangi bir nedenle Sitenin veya herhangi bir bölümünün çalışmasını veya erişimini değiştirme, askıya alma veya sonlandırma,
  2. Siteyi veya Sitenin herhangi bir bölümünü ve geçerli tüm politikaları veya şartları değiştirme veya tadil etme,
  3. Rutin(Düzenli) veya rutin olmayan (Düzenli olmayan) bakım, hata düzeltmeleri veya başka değişiklikler gerçekleştirmek için gerektiğinde sitenin veya herhangi bir bölümünün çalışmasını kesintiye uğratma.

Tazminat;

Sitenin kullanımıyla veya bu sitedeki herhangi bir içeriğin kullanımıyla bağlantılı olarak Galipoğlu Hidromas’ı, iştiraklerini, yetkililerini, temsilcilerini, çalışanlarını, haleflerini/seleflerini, bağlı kuruluşlarını ve/veya üçüncü tarafları herhangi bir kayıp, hasar, sorumluluk, talep veya masrafa (avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere) karşı tazmin etmeyi ve zarar görmemelerini sağlayacağınızı kabul edersiniz. Bu tazminat yükümlülüğü, Galipoğlu Hidromas’ın bu tür kayıplardan, hasarlardan, sorumluluklardan, taleplerden veya masraflardan haberdar olup olmamasına bakılmaksızın geçerlidir.

İşbu Kullanım Şartlarının İhlali;

Galipoğlu Hidromas, Siteyi kullanımınızla ilgili herhangi bir soruşturma veya şikayete bağlı olarak bir açıklamanın gerekli olduğunu tespit etmesi durumunda veya Galipoğlu Hidromas’ın haklarına veya mülkiyetine, Galipoğlu Hidromas’ın müşterileri dahil olmak üzere site ziyaretçilerinin veya kullanıcılarının haklarına veya mülkiyetlerine zarar verebilecek veya bunlara müdahale edebilecek kişileri belirlemek, söz konusu kişilerle iletişim kurmak veya bu kişiler için yasal işlem başlatmak üzere hakkınızda sahip olduğu tüm bilgileri (kimlik bilgileriniz dahil) kullanabilir. Galipoğlu Hidromas, yürürlükteki yasalara, düzenlemelere, yasal işlemlere veya resmi makamların taleplerine uymak için gerekli gördüğü bilgileri her zaman açıklama hakkını saklı tutar. Galipoğlu Hidromas ayrıca, dolandırıcılıktan korunma amaçlarıyla diğer şirketler/iştirakler ve kuruluşlarla bilgi alışverişi de dahil olmak üzere geçerli yasaların izin verildiği ölçüde bilgilerinizi açıklayabilir.

Geçerli Yasalar; İhtilafların Çözümü;

Tüm ihtilaflar dahil olmak üzere siteye erişiminiz veya siteyi kullanımınızla ilgili tüm anlaşmazlıklar, yasa hükümleriyle uyuşmazlık durumlarına bakılmaksızın TÜRKİYE CUMHURİYETİ Kanunlarına tabidir, yetki bakımından Konya Mahkemeleri ve Konya İcra Daireleri yetkilidir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında bir tüketici/ziyaretçiyseniz mahkeme yeriyle ilgili hükümler bulunduğunuz konum ve tabii olduğunuz vatandaşlık bağı/ihtilafın içeriği ile ilgili olarak MÖHÜK (Milletlerarası Özel Hukuk Kuralları)  çerçevesinde hukuk uygulanacaktır.

İş bu Kullanım Şartları kapsamındaki herhangi bir talep, dava nedeninin ortaya çıkmasından sonraki bir (1) yıl içinde yöneltilmelidir; aksi halde söz konusu talep veya dava nedeni ortadan kalkar. Mal ve hizmetlere ilişkin ayrı satın alım hüküm ve koşulları kapsamında bulunulan talepler bu sınırlamaya tabi tutulamaz. Lehine hüküm verilen tarafın masraflar ve avukatlık ücretleri için hak kazanması hariç olmak üzere, küçük nakit masraflar dışındaki zararlar için herhangi bir telafi talep edilemez veya sunulamaz. Galipoğlu Hidromas ile aranızda siteyi kullanımınızdan ya da bununla bağlantılı olarak kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlık veya ihtilaf yaşanması durumunda taraflar bu tür bir ihtilafı derhal ve iyi niyetle çözmeye çalışacaktır. Bu tür bir ihtilafı makul bir süre içinde (otuz (30) günü aşmayacak şekilde) çözemezsek taraflardan biri söz konusu anlaşmazlığın veya ihtilafın arabuluculukla çözümü için başvurabilir. Anlaşmazlığın arabuluculuk yoluyla çözülemediği takdirde, taraflar uygulanacak hukuk çerçevesindeki haklarını ve başvuru yollarını kullanmakta serbest olacaktır.