Hidromas pompaları geniş bir ürün yelpazesi sunarak Dişli, Tandem ve Pistonlu olmak üzere üç farklı türde sınıflandırılır. Her bir pompa türü benzersiz çalışma prensipleri ve avantajlar sunar. Üstün dayanıklılık için özenle tasarlanan bu pompalar ağır yükler altında uzun süreli performans sağlar.
Verimlilik Hidromas pompalarının merkezindedir; daha yüksek verimlilik ve az enerji kaybıyla çalışma ilkesiyle tasarlanmışlardır. Ayrıca, aşınma ve korozyona karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen pompalar, düşük ses seviyeleriyle çalışarak kullanıcı konforunu artırırken, gürültü kirliliğini de azaltır. Hidromas, 1976’da ürettiği ilk pompadan bu yana ürün çeşitliliği ve kalite standartlarıyla mobil uygulamalara yön veriyor. Her bir hidrolik pompa, en iyi hammaddeden en üstün ürüne dönüşmek için son teknoloji üretim hattında titizlikle üretiliyor.

Pistonlu Pompalar

Hidromas, 1976 yılında ürettiği ilk pompadan bu yana ürün çeşitliliği ve kalite standardıyla mobil uygulamalara yön veriyor. Tüm hidrolik pompalarımız, en iyi hammaddeden en üstün ürüne dönüşmek üzere son teknoloji üretim hatlarında özenle üretiliyor. Hidromas, her bir pompayı titizlikle test ediyor ve üretim sürecini geriye dönük olarak takip ediyor.

Eksenel Pistonlu Pompalar

Eksenel pistonlu pompa, hidrolik pompa türleri arasında en yüksek verim ve basınç üretme kabiliyetine sahiptir. Kamyon/tır motorundan veya elektrik motorundan aldığı güçle krank mili döner, pistonlar kovan içinde hareket eder. Eksenel pistonlu pompalarımız, yüksek basınç gerektiren uygulamalar için ideal seçimdir. Hidromas’ın üstün alüminyum gövdeleri dayanıklılık ve performans sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Hidrolik Dişli Pompalar

Hidromas 1976 yılında ürettiği ilk pompadan beri, ürün çeşitliliğimiz ve kalite standardımız mobil uygulamalar için sınırları belirlemektedir. Bütün hidrolik pompalarımız son teknoloji üretim hattı ile en iyi hammaddeden en iyi ürüne dönüştürülmektedir. Hidromas ürettiği her pompayı tek tek test etmekte ve geriye dönük üretim takibini yapmaktadır. 15lt ‘den151lt’ye farklı kapasitelerde, Dörgen(ISO)-Üçgen(UNI) ve SAE B bağlantı tipleri mevcuttur.

Filtrele

Ürün Tipi -

Silindir
Pompa
Hidrolik Valf
Hidrolik Kit
Yağ Tankı
PTO

Gövde Çapı -

Kapı Çapı -

GE 50 (Ø50)
GE 60 (Ø60)

Boy -

Litre info Litre Bilgiler dm³ ölçüsündedir. -