Bir Aile Olmanın Sıcaklığını Yaşadık: Ramazan İftar Yemeği

Ramazan ayının manevi atmosferini çalışma arkadaşlarımız ve aileleriyle birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 6 Nisan 2023 tarihinde Zirve Düğün Salonu’nda düzenlediğimiz iftar yemeği ile bir araya gelerek birlik ve beraberlik duygumuzu pekiştirdik.

Hidromas Ailesi Olarak Bir Araya Geldik

Hidromas olarak, çalışma arkadaşlarımız ve aileleriyle güçlü bağlar kurmaya önem veriyoruz. Bu bağları güçlendirmek ve aile ortamını yaşatmak için her yıl düzenlediğimiz iftar yemeği bu sene de coşkuyla gerçekleşti.

Yönetim Kurulu üyelerimiz, sendika yöneticilerimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımızın aileleriyle birlikte katıldığı iftar yemeğinde, bir ailenin sıcaklığını ve samimiyetini hissettik.

Ramazan’ın Manevi Atmosferini Paylaştık

Ramazan ayının manevi atmosferini çalışma arkadaşlarımız ve aileleriyle paylaşmak bizim için büyük önem taşıyor. İftar yemeğinde, dualar eşliğinde orucumuzu açtık ve birbirimize ikramlarda bulunduk.

Keyifli Sohbetler ve Anılar

İftar yemeği boyunca keyifli sohbetler ettik, birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı bulduk. Çocuklar için özel olarak hazırlanan oyun alanları ve animasyonlar ile çocuklar da keyifli bir akşam geçirdi.

Birlikte Daha Güçlüyüz

Hidromas olarak, sadece bir işyeri değil, aynı zamanda bir aileyiz. Bu tür organizasyonlar ile aile bağlarımızı güçlendirerek, birlikte daha güçlü bir şekilde yol almaya devam ediyoruz.

Ramazan iftar yemeğine katılan tüm çalışma arkadaşlarımıza ve ailelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Birlikte daha nice güzel anılara imza atmak dileğiyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Sorularınızı yanıtlamak ve işbirliği fırsatları için buradayız. Hemen iletişime geçin, sizin için en iyi çözümü bulalım!